Kurs rysunku

KURS RYSUNKU ODRĘCZNEGO PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINÓW WSTĘPNYCH NA ARCHITEKTURĘ.

 

Kurs prowadzony jest od ponad 10 lat. Wieloletnie doświadczenie przynosi dobre rezultaty z corocznym wysokim odsetkiem uczniów dostających się na wybrane kierunki. Rysujemy w miłej atmosferze w przygotowanej specjalnie sali rysunku. Zajęcia prowadzone są raz lub dwa razy w tygodniu. Standardowy program kursu obejmuje naukę w okresie 20 miesięcy. W razie konieczności istnieje możliwość zintensyfikowania okresu nauki według indywidualnych potrzeb i zdolności ucznia.

Kurs rysunku przewiduje naukę od podstaw i dostosowany jest do indywidualnych predyspozycji ucznia oraz wybranego kierunku studiów.

 

W programie znajdują się takie tematy jak:

- zasady perspektywy

- budowa kompozycji

- bryły geometryczne ? budowa, przenikanie, konstruowanie cienia

- martwa natura

- architektura historyczna i współczesna

- elementy zieleni i krajobrazu

- wnętrza

- elementy wzornictwa przemysłowego

- podstawy projektowania

- studium postaci 

 

RAV-STUDIO

Biuro architektoniczne w Bielsku-Białej

O firmie

Pracownia architektoniczna RAV STUDIO istnieje na rynku od 1988r i zajmuje się kompleksowym projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz obsługą klienta związaną z uzyskaniem pozwolenia na budowę (decyzje o warunkach zabudowy, uzgodnienia, warunki techniczne zasilania, wyłączenie z produkcji rolnej i inne)

Dane kontaktowe

  • Email
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Telefon
    +48 508 197 502
  • Adres
    Hałcnowska 40 / Bielsko-Biała / Polska.