Muzyka

Spotify Youtube Apple Music
Amazon Napster Band Camp

Płyta CHWAŁA

Nagrania pochodzą z wielu sesji, które odbyły się w Bielsku-Białej w latach 2008-2015.

Jest to swego rodzaju modlitewna podróż sentymentalna przez wybrane pieśni, które w różnych momentach mojego nowego życia udało mi się zarejestrować. Zachęcany przez wielu przyjaciół udało się je zebrać i wydać w oczyszczonych i zremasterowanych wersjach. Wyjątkiem jest całkowicie nowa pieśń otoczona odgłosami rodzinnych spotkań pt “Jest Bóg”.


Płyta CUDNIE JEST
podwójny album 2xCD

Wydawnictwo zawiera 2 osobne digipacki z płytą CD i książeczką ze zdjęciami z sesji nagraniowych wraz z krótkimi opisami dotyczącymi poszczególnych utworów i historii ich powstania.

Na płytach znajduje się w sumie 20 utworów z muzyką Rafała Pisowicza do tekstów Andrzeja Cyrikasa z dwoma bonusowymi dodatkami. To kolejny etap muzycznej podróży rozpoczętej wydaniem krążka „Powiewem Słowa”.

Niebanalne kompozycje zahaczające o różne style muzyczne – od mocnego rockowego uderzenia po cieplutki jazz – podkreślają głębię i wymowę śpiewanych tekstów, które dalece odbiegają od powszechnie znanych utworów o tematyce chrześcijańskiej. Piękne melodie, ciepły głos Rafała Pisowicza, instrumentalne pejzaże Mariusza Kumali i Dawida Broszczakowskiego odsuwają na bok wszystko, co dzieje się wokół. Po prostu – Cudnie jest!  Mocną stroną albumu jest żywiołowe zarejestrowanie utworów w sporej części na żywo. Gościnny śpiew Pauliny Bukowczan dodaje w kilku pieśniach anielskiego kolorytu, a partie chórków unoszą bliżej samego Nieba. Na płycie usłyszymy również radosny śpiew dzieciaków i kilkudziesięcio-osobowego chóru przyjaciół z Chrześcijańskiej Wspólnoty Ewangelicznej w Bielsku-Białej. Płytę kończy tytułowy utwór w którym zaśpiewała żona Rafała – Basia. Autorem tekstów jest Andrzej Cyrikas – pastor, poeta, autor wielu książek chrześcijańskich.


Płyta POWIEWEM SŁOWA

Ta płyta jest muzycznym obrazem bliskiej relacji ze Stwórcą.

Utwory powstawały przez ostatnich 15lat i wreszcie w profesjonalnej oprawie ujrzały światło dzienne. Nagrań dokonano w Red-House Studio w Kętach pod czujnym okiem Piotra Mędrzaka. Wielowątkowe i niebanalne kompozycje zanurzone w  art-rockowym sosie podkreślają głębię i wymowę śpiewanych tekstów a gitarowe solówki Mariusza Kumali przenoszą słuchacza w inny wymiar. Zaproszeni do tej sesji muzycy to nie tylko doświadczeni instrumentaliści ale przede wszystkim grupa dobrych znajomych, którzy bez problemu zgrali się i z wielkim zaangażowaniem i radością uczestniczyli w tym studyjnym przedsięwzięciu co słychać w nagranych na żywo partiach instrumentalnych. Gościnny śpiew sióstr Aleksandry i Maji dodaje w kilku utworach anielskiego kolorytu a partie chóralne unoszą bliżej samego Nieba./p>

Autorem tekstów jest Andrzej Cyrikas – pastor Chrześcijańskiej Wspólnoty w Bielsku-Białej. Spod jego pióra na przestrzeni ponad 30 lat wyszło wiele tekstów, które są owocem miłości do Jezusa Chrystusa. Dotychczas zebrane zostały w następujących pozycjach: “Zbiera się czas”, “Dokąd tak biegniesz”, “Klejnot Królestwa”, “Modlitwy i słowa”, “Droga uczniostwa w Jezusie Chrystusie”.

Stronę muzyczną opracował Rafał Pisowicz – muzyk, kompozytor, pianista, wokalista – wieloletni lider grupy uwielbienia, stypendysta Wydziału Kultury i Sztuki UM Bielsko-Biała. Występował m.in. z zespołem TGD, Januszem Bigdą oraz innymi muzykami sceny chrześcijańskiej. Autor wielu pieśni chrześcijańskich oraz muzyki do psalmów.


RAV-STUDIO

Wydawnictwo / Biuro architektoniczne / Kurs rysunku

O firmie

Firma RAV STUDIO istnieje na rynku od 1988r i zajmuje się kompleksowym projektowaniem architektoniczno-budowlanym wraz z obsługą klienta związaną z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Od 2010r prowadzi kursy przygotowawcze z rysunku przygotowujące do egzaminów wstępnych na wydziały architektury na terenie całego kraju. Od 2019 roku rusza wydawnictwo zajmujące się wydawaniem i promocją szeroko rozumianej sztuki.

Dane kontaktowe

  • Email
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Telefon
    +48 508 197 502
  • Adres
    Hałcnowska 40 / Bielsko-Biała / Polska.