Muzyka

Spotify Youtube Apple Music
Amazon Napster Band Camp

Płyta CUDNIE JEST, cz. 1

Jest to pierwsza z dwóch części albumu Cudnie jest.

Na płycie nagrano 10 utworów z muzyką Rafała Pisowicza do tekstów Andrzeja Cyrikasa. To kolejny etap muzycznej podróży rozpoczętej wydaniem krążka Powiewem słowa. Ogrom materiału, który udało się zarejestrować podczas sesji nagraniowej, sprawił że światło dzienne ujrzą dwie płyty w odstępie kilku miesięcy.

Niebanalne kompozycje zahaczające o różne style muzyczne - od mocnego rockowego uderzenia po cieplutki jazz - podkreślają głębię i wymowę śpiewanych tekstów, które dalece odbiegają od powszechnie znanych utworów o tematyce chrześcijańskiej. Piękne melodie, ciepły głos Rafała Pisowicza, instrumentalne pejzaże Mariusza Kumali i Dawida Broszczakowskiego odsuwają na bok wszystko, co dzieje się wokół. Po prostu - Cudnie jest! Mocną stroną albumu jest żywiołowe zarejestrowanie utworów w sporej części na żywo. Gościnny śpiew Pauliny Bukowczan dodaje w kilku pieśniach anielskiego kolorytu, a partie chórków unoszą bliżej samego Nieba.


Płyta POWIEWEM SŁOWA
Krążek zawiera 11 autorskich piosenek z muzyka Rafała Pisowicza do słów Andrzeja Cyrikasa

RAV-STUDIO

Wydawnictwo / Biuro architektoniczne / Kurs rysunku

O firmie

Firma RAV STUDIO istnieje na rynku od 1988r i zajmuje się kompleksowym projektowaniem architektoniczno-budowlanym wraz z obsługą klienta związaną z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Od 2010r prowadzi kursy przygotowawcze z rysunku przygotowujące do egzaminów wstępnych na wydziały architektury na terenie całego kraju. Od 2019 roku rusza wydawnictwo zajmujące się wydawaniem i promocją szeroko rozumianej sztuki.

Dane kontaktowe

  • Email
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Telefon
    +48 508 197 502
  • Adres
    Hałcnowska 40 / Bielsko-Biała / Polska.